Naslovna Župne propovijedi TKO SU NAM SAVEZNICI
TKO SU NAM SAVEZNICI

Za savezništvo treba hrabrosti i prijateljstva. Tu su uvijek nove šanse za ljubav i mir.

Pjevali smo… čestitali smo… a onda počinje običan život.

Život u kojem ljudi nisu uvijek lagani.

Život u kojem ljudi nisu uvijek ljubazni.

Život s ljudima koji su zahtjevni.

Blagdanska su raspoloženja divna, barem tada svi žele biti fini… Ali to ne traje dugo, slijedi život.

Život s ukućanima pod istim krovom. To traži puno više. Traži ustrajnu ljubav. Ostati pošteđen nervoze prava je mudrost života.

A upravo smo to izražavali čestitkama. Rekli smo da smiju računati na nas. Rekli smo da im ničim nećemo zagorčiti život. Činimo sve da stojimo iza svojih riječi“Sretan Ti Božić“ ili Sretni ti Nova godina.

Ali uvijek su dobri stari saveznici: Bog i vrijeme.. Daj nam vjetra u leđa, daj nam sunce u lice, kamo god išli u ovoj 2010.g.