DOBRODOŠLI NA WEB STRANICE ŽUPE LUG-BRANKOVIĆI
VRHBOSANSKA NADBISKUPIJA!

Naslovna RC "Pazarić"
Rekreacijski centar "Pazarić"

Rekreacijski centar je sagrađen 1995.g. u brdskom području župe, u naselju Komšići, na lokalitetu Pazarić. Nadmorska visina je 500 m.Veći dio župljana živi na nadmorskoj visini od 200 m. Zato je svaki izlazak na ovu visinu dobro došao.
 Zemljište za gradnju su darovali župljani. Tu su izgrađeni: planinska kućica, tereni na otvorenom za veliki i mali  nogomet, košarku, boćanje i druge športove, šetališta na livadskom i šumskom području i put između magistrale i Rekreacijskog centra. Objekti su namjenski građeni kako bi se osigurali uvjeti za izlete svih zajednica i staleža župe, gostiju i prijatelja župe. Za sve njih se najmanje dva puta godišnje organizira izlet i zajedničko jednodnevno druženje. Centar je na usluzi župljanima tijekom cijele godine za sve izlete i druženja koja sami organiziraju. Centar obuhvaća površinu od 28.000 metara kvadratnih.    


Rekreacijski centar "Pazarić"


Malo igralište


Veliko igralište


 Piknik


Uređenje centra


I najmlađi pomažu

U 2012. u cijelosti je obnovljen Rekreacijski centar.

  • Sanirane i reparirane sve dječije vrtne galanterije.
  • Postavljeni novi koševi za košarku.
  • Obnovljena čelična mrežna ograda na velikom i malom nogometnom igralištvu.
  • Sanirano klizište ispod velikog igrališta.
  • Postavljen novi krov na pečenjari. Napravljen novi veliki kontejner za otpad-smeće.
  • Obnovljen teren s mljevenim pijeskom na malom igralištu.
  •  
 

Copyright © 2009 Župa Lug - Brankovici. Sva prava pridržana.

PC Projekt
?>